Menu Close

Metodinė diena

Birželio 2 dieną surengta metodinė diena „Metodų įvairovė, skatinanti mokytis skirtingų gebėjimų vaikus“, vainikavusi projekto „Kokybės krepšelis“ veiklas. Į jaukią Šateikių kultūros centro salę rinkosi pedagogai, norėję ir pasidalinti savo sukaupta patirtimi, ir pasisemti naujų idėjų iš kolegų.
Po nuotaikingo mokinių pasirodymo ir direktorės Erikos Laurinaitienės sveikinimų bei padėkos žodžių, susirinkusiųjų laukė įdomūs pranešimai. Viešnia iš VU Šiaulių akademijos, docentė dr. Jūratė Valuckienė, akcentavo tai, kas svarbu mokyklai laukiant atnaujintų bendrųjų programų; Liepijų mokyklos mokytojos Liudvika Švedė ir Marytė Margienė pasidalino projektinių ir tiriamųjų darbų patirtimi; apie SUP vaikų muzikavimo galimybes pasakojo Plungės specialiojo ugdymo centro muzikos mokytoja Jurgita Arlauskienė; Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos mokytojos Vilma Butkuvienė ir Alma Mikalauskienė dalinosi patirtimi apie darbą su „Lietaus vaikais“ ir STEAM veiklas; mokytojos Odeta Erminaitė ir Jolanta Putriuvienė iš Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijos pasakojo apie dailės terapijos privalumus. Jaukią metodinę popietę vainikavo edukacinė ekskursija „Grafų Pliaterių takais“, kurią vedė Šateikių bibliotekos vyr. bibliotekininkė Margarita Gedvilienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


− 6 = du

Skip to content