Birželio 9 d. Liepijų mokyklos Platelių skyriaus 1 – 4 klasių mokiniai išsiruošė virti ,,Lauko sriubos“. Puikus oras ir Platelių ežero gaiva prisidėjo prie didesnio noro iškylauti, nes nieko nėra skaniau, kaip maistas gamtoje. Šios dienos ,,Lauko sriuba“ – burokėlių sriuba su daržovėmis ir mėsa. Vaikai sudėjo atsineštus produktus, o mokytojos supjaustė, sudėjo į verdantį vandenį. Kol puode burbuliavo sriuba, vaikai žaidė įvairius žaidimus, sūpavosi sūpuoklėse, mokėsi pinti vainikus, bendravo, padėjo mokytojoms, laužo ugnyje kepė bulves.
Išvirė labai skani sriuba. Teko kartoti po antrą kartą, nes taip buvo skanu. Dėkojame Dalytei Motužienei už patį didžiausią puodą Plateliuose, mokytojai Jolantai Vaitkienei ir jos vyrui Dainiui už malkas, vandenį ir pagalbą viską gabenant prie ežero.

Sotūs ir laimingi išsiruošėme į namus.

+ 6 = dešimt