Menu Close

Tiksliųjų, gamtos ir socialinių mokslų projektinė diena

Birželio 16 dieną vyko Tiksliųjų, gamtos ir socialinių mokslų metodinės grupės organizuota projektinė diena „Gamtinis kultūrinis paveldas Platelių apylinkėse“. Žemaitijos NP darbuotoja A. Kuprelytė įtaigiai papasakojo apie materialųjį ir nematerialųjį kultūros paveldą. 5 ir 6 klasės padarė 70 Platelių dvaro parko medžių „inventorizaciją“, išmatuodami apimtį, apskaičiuodami skersmenį, skaičiavo žingsnio ilgį, mokėsi gamtoje nustatyti pasaulio šalis, susipažino su bažnyčios istorija. 7-10 klasės vyko į Plokštinės gamtinį rezervatą. Ten susipažino su rezervato augalija, tyrinėjo skruzdėlių gyvenimą, nustatinėjo medžių amžių, tyrė Juodupio vandenį, darė gamtinius paveikslėlius ir susipažino su Plokštinės integruotos monitoringo stoties veikla.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


7 × du =

Skip to content