Pažinimo ir pramogų diena Plungėje

Spalio 7 d. Liepijų mokyklos Šateikių skyriaus 2-4 klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje į Plungę. Praėjusių mokslo metų pabaigoje mokiniai gavo iš mokyklos puikią dovaną – boulingo žaidimą Pramogų centre ,,Porto“. Kai kurie mokiniai pirmą kartą išbandė šį žaidimą. Tarp komandų vyko įnirtinga kova. Po sportinių pramogų aplankėme Plungės m. Vaikų biblioteką. Čia mus pasitiko bibliotekos vedėja Kristina Pilitauskienė, kuri papasakojo ne tik apie biblioteką ir joje esančias knygeles, bet ir įdomių istorijų apie paukštelius, ir netgi parodė stebuklą – leido pasiklausyti elektromagnetinėmis bangomis išgaunamą gėlių muziką. Išvykos pabaigoje pasivaikščiojome po rudenėjantį parką, susipažinome ir pasigrožėjome Oginskių dvaro statiniais.
Puikiai nusiteikę grįžome į mokyklą. Ačiū visiems už bendrystę.

− 4 = vienas