Menu Close

Adventinis rytmetys

          Ir vėl baigiasi metai… Prasidėjus gruodžiui, vis dažniau girdime žodį ADVENTAS. O kas yra tas ADVENTAS? Ką jis reiškia? Gruodžio 5 dieną Liepijų mokyklos Platelių skyriaus visa bendruomenė rinkosi į originaliai papuoštą vestibiulį, kuriame vyko Adventinis rytmetys.
          Kartu su pradinių klasių mokiniais grodami netradiciniais muzikos instrumentais – stiklo taurėmis ir varpeliais – kūrėme iš senųjų Advento tradicijų atėjusią rimties ir susikaupimo dainą ,,Leliumai“. Advento vainiko pynimas – gerumo dovana, kiekvienos klasės mažas indėlis į bendrą bičiulystės vainiką ne tik su materialia dovana, bet ir nuoširdžiu palinkėjimu. Platelių šv. Petro ir Povilo bažnyčios klebonas Klemensas Jeraminas priminė mokiniams vainiko atsiradimo istoriją bei Advento žvakių prasmingumą. Mokyklos direktorė Erika Laurinaitienė džiaugėsi, kad šventė prasideda laukimu, kuris kuria savo nepakartojamą dvasią. Mokytojos Dianos Paulauskienės vadovaujami 3 kl. mokiniai dūdelėmis pagrojo L.Betchoveno „Odę džiaugsmui“, o mokiniams dainuojant kalėdinę dainą pakvipo dalinamais mandarinais…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


6 × septyni =

Skip to content