Menu Close

Vasario 16-oji Platelių skyriuje

         Vasario 16-ąją vis iš naujo mokomės pasakoti, vertinti ir jausti savo istoriją. Smagu, kad galime džiaugtis šia švente. Šių metų vasario 10 dieną Liepijų mokyklos Platelių skyriaus 1–10 klasių mokiniai kartu su mokytojais tradiciškai Platelių miestelyje įkurdino trispalves menines instaliacijas, šoko bendrą šokį, kūrė plakatus su palinkėjimais. Bendruomeniniame mokyklos žygyje mokiniai pristatė savo instaliacijas, deklamavo eilėraščius. Sveikinimo žodžius tarė mokyklos direktorė E. Laurinaitienė, klebonas J. Klemensas ir Platelių seniūnas R. Šimkus. Renginį vainikavo sugiedota Tautinė giesmė prie Platelių miestelio Laisvės paminklo.
Branginkime LAISVĘ!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


3 + trys =

Skip to content