Menu Close

Parodoje „Karjera Studijos 2023″

Kovo 31-ą dieną Liepijų mokyklos Platelių skyriaus mokiniai aplankė Vilniuje šurmuliuojančią parodą „Karjera Studijos 2023.“ Čia visi turėjo galimybę betarpiškai pabendrauti su daugybe sričių studentų, dėstytojų, dirbančių specialistų. Tereikėjo drąsiai žengti žingsnį link dominančios srities atstovo.
Parodoje buvo galima patirti ir tikrų dominančio darbo momentų: su medicininiais instrumentais paimti kraujo mėginį, atlikti cheminius eksperimentus, sutilpti į reikiamą laiką apsivelkant ugniagesio kostiumą, apžiūrėti masažuotojo darbo aplinką ar patirti patį masažą ir išmėginti dar daug kitų veiklų. Ši paroda – tai puiki galimybė savarankiškai ieškoti atsakymų, nebijoti iššūkių ir netradicinių sprendimų, drąsiai ieškoti savęs ir rinktis tai, ko nori.
Mokiniai taip pat dalyvavo ir edukacinėje ekskursijoje „Vilniaus katedros požemiai“, kur susipažino su šventovės, stovinčios vienoje seniausiai gyvenamų Vilniaus vietų, istorija, pastato kaita, čia palaidotais Lietuvos valstybei ir Bažnyčiai nusipelniusiais asmenimis. Kriptose ir koridoriuose įrengta ekspozicija supažindino su laidojimo tradicijomis, archeologiniais radiniais, atvėrė Karališkąjį mauzoliejų.
Karjeros koordinatorė Vilija Ramonienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


+ 5 = vienuolika

Skip to content