Menu Close

Lankėsi LR užsienio reikalų ministerijos Jungtinių Tautų tarptautinių organizacijų ir žmogaus teisių departamento atašė

          Šiemet Liepijų mokykla jungėsi prie LR Užsienio reikalų ministerijos Europos Sąjungos departamento organizuojamos iniciatyvos „Atgal į mokyklą“. Šios iniciatyvos metu URM diplomatai vyksta į Lietuvos mokyklas ir praveda pamoką apie Europos Sąjungą – taip vienai dienai tapdami mokytojais, galinčiais jaunajai kartai smagiai ir įdomiai papasakoti, kas yra Europos Sąjunga, kuo narystė joje svarbi ir naudinga Lietuvai, ką reiškia būti ES piliečiu, kokios yra svarbiausios ES aktualijos šiuo metu.
          Gegužės 22 d. Liepijų mokyklos Platelių skyriuje lankėsi LR užsienio reikalų ministerijos Jungtinių Tautų tarptautinių organizacijų ir žmogaus teisių departamento atašė Ignas Balza. Pamokos-susitikimo su 9-10 klasių mokiniais metu svečias pasakojo apie ES, jos struktūrą, apie Lietuvą Europos Sąjungoje. Mokiniai turėjo galimybę ne tik pasitikrinti savo žinias, bet ir sužinoti daugiau apie Europos Sąjungą. Svečias atsakė į mokinių klausimus, apdovanojo susitikimo dalyvius atminimo dovanėlėmis ir nepraleido progos aplankyti vienintelį Lietuvoje Užgavėnių muziejų.
Karjeros Koordinatorė Vilija Ramonienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


9 − = vienas

Skip to content