Menu Close

Projektinių darbų konferencijoje

          Šių metų gegužės 18 d. dalyvavome Plungės Senamiesčio mokykloje vykusioje regioninėje 1-10 klasių mokinių tiriamųjų ir integruotų projektinių darbų konferencijoje „Naujos integruoto ugdymo galimybės taikant STEAM“. Mokytoja Vitalija Lukavičienė su antrokais paruošė stendinį pranešimą „Tulpių augimo stebėjimas“. Mūsų mokyklos devintokai Viktorija Matevičiutė, Paulina Šatkauskaitė, Tomas Jonutis pristatė projektą „Maisto saugojimo būdai“, kurį vykdė per mokslo metus. Tai integruotas gamtamokslinis – anglų kalbos projektas. Projekto vadovės – Marytė Margienė ir Lolita Petraitienė Petrauskienė. Mokytojos Linos Ruginienės vadovaujamos 7 klasės mokinės Rūta Ruginytė ir Aiste Kazlauskaitė pristatė spalvingą konstrukcinių medžiagų ir informacinių technologijų projektą „Ar kimba?“

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


septyni + = 16

Skip to content