Menu Close

Integruotų veiklų dienos ,,Pažinkime Žemaitiją“ Platelių skyriuje

          Liepijų mokyklos Platelių skyriuje birželio 19-21 dienomis vyko įvairios integruotos ugdymo veiklos. Naudojant aktyvius mokymo metodus buvo skatinamas mokinių žingeidumas, meilė ir pagarba savo tautos kultūrai ir gamtai.
          Integruotose kalbų veiklose mokiniai lankėsi Platelių dvaro svirne, ŽNP informacijos centre, Litvakų atminimo sode, klausėsi nuostabių Aldonos Kuprelytės, Tomos Vilės, Eugenijaus Bunkos pasakojimų, rinko medžiagą apie Plateliuose esančius paminklus. Savo veiklas pristatė ir anglų bei rusų kalbomis.
          Integruotose menų, dorinio ugdymo veiklose mokiniai mokėsi žemaitiškų žaidimų, grojo kanklėmis, basedla, armonika, autentiškais perkusiniais instrumentais, ukulėle, šoko žemaičių šokius, restauravo freskas.
          Integruotose tiksliųjų, gamtos ir socialinių mokslų veiklose mokiniai rinko medžiagą apie Žemaitijos paveldą, kūrė interaktyvius lankytinų vietų žemėlapius, aplankė Platelių nacionaliniame parke saugomus botaninius gamtos paminklus, piešė plakatus, atliko Platelių ežero vandens kokybės, pakrančių medžių, pievų augalijos tyrimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


8 + penki =

Skip to content