Menu Close

Integruotų veiklų diena ,,Pažinkime Žemaitiją“

Birželio 21 d. Liepijų mokyklos Šateikių skyriuje vyko Menų, sporto ir dorinio ugdymo metodinės grupės Jos metu mokiniai tyrinėjo Žemaitijos regiono kultūrinį ir sakralinį paveldą:
5 klasės mokiniai su tikybos mokytoja N. Kvedariene pėstute vyko prie Šateikių kaimo Lurdo, kūrė topografinį planą, priskynė lauko gėlių ir pamerkė prie Lurdo. Mokytojos S. Šimkevičienės padedami giedojo giesmes Mergelės Marijos garbei, sužinojo Lurdo atsiradimo istoriją ir 3-4 faktus pateikė plakate. Refleksijos metu kūrybiškai pristatė išvykos topografinį planą;
treneris P. Rubinas ir trys čempionų komandos nariai 7, 9, 10 kl. mokiniams pademonstravo ripkos technikos elementus ir kartu su mokiniais pabandė atlikti žaidimo metu išmoktus elementus. 6 kl. mokiniai su kūno kultūros mokytoju A. Paulausku žaidė žemaitiškus žaidimus. Mokiniai refleksijos metu papasakojo, ką sužinojo ir ko išmoko;
6, 7, 9, 10 kl. mokiniai dirbo grupėse, ieškojo informacijos apie Žemaitijos krašto menininkus. Naudodamiesi informacinėmis technologijomis ir dailės priemonėmis sukūrė plakatus tema „Pažink Žemaitijos menininkus“ ir juos pristatė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


septyni − 3 =

Skip to content