Menu Close

Integruotų veiklų dienos ,,Pažinkime Žemaitiją“

Liepijų mokykloje tris dienas vyko įvairios integruotos ugdymo veiklos. Naudojant aktyvius mokymo metodus buvo skatinamas mokinių žingeidumas, meilė ir pagarba savo tautos kultūrai.
Integruotose kalbų veiklose mokiniai vyko į Žemaitės muziejų Godeliuose, patys suko sviestą, vaišinosi kastiniu, spirgine, karštais blynais ir sūriu su uogiene. Mokiniai labai dėkingi Laimutei Arlauskienei ir Aušrai Petrošienei už įspūdingą edukaciją. Šateikių miestelyje taip pat vyko įvairios veiklos: mokiniai klausėsi nuostabių Irenos Valančienės, Ramutės Lukošienės pasakojimų apie dvaro ir bažnyčios istoriją, tautosaką, mokėsi žaisti senoviškus žaidimus, rinko medžiagą apie Šateikiuose esančius paminklus. Savo veiklas pristatė ir anglų bei rusų kalbomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


− 1 = aštuoni

Skip to content