Menu Close

Mokslo ir žinių diena

Saulėtą Mokslo ir žinių dieną šiemet Šateikių skyriaus mokiniai pradėjo draugiška eisena į Šateikių šv. evangelisto Morkaus bažnyčią. Po Mišių mokyklos bendruomenę sveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Platelių meno mokyklos direktorius Linas Senkus, Šateikių kultūros centro direktorė Akvilina Bertašiūtė, bibliotekininkė Margarita Gedvilienė, Šateikių seniūnijos atstovė Dinalda Valančienė, Šateikių bendruomenės pirmininkė Milda Ripkauskienė, dainų dovanojo Jurgitos Arlauskienės vadovaujamas vaikų ir jaunimo choras „Žiburys“. Grįžę į mokyklą mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose: minė minkles, sprendė rebusus, spėjo kvapus, degustavo, dainavo, lankstė lėktuvėlius, piešė, bandė rankos taiklumą… Visos klasės įveikė užduotis ir gavo kelialapius į naujus metus, o veiklas vainikavo bendra daina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


9 + keturi =

Skip to content