„Nė vieno kapo – be žvakelės“

Visų Šventųjų ir Vėlinių išvakarėse Liepijų mokyklos Platelių skyriaus 6 kl. mokiniai Gabija Jonkutė, Rokas Mačiulskas, Gvidas Daukantas, Šarūnas Vaičikauskas, Matas Jurkus, Matas Kaunas, vadovaujami mokytojos Dianos Paulauskienės, nepabūgo rudeninio lietaus ir prisilietė prie labai autentiškos tradicijos – aplankė TUOS, kurie jau už debesėlių…
          Širdis džiaugėsi, kaip vaikai nuoširdžiai tvarkė Beržoro, Gegrėnų kapelius, padedami kapų sargės Genutės Šalvienės. O broliukai Matas ir Tomas Jonučiai sutvarkė Platelių žydų žudynių vietą ir kapelius Jazminų kalne. Žvakutes dovanojo „Žemaitijos gralis“ direktorius Vidas Valauskas. Nuoširdžiai talkino Platelių seniūnas Robertas Šimkus ir darbuotojas Algis Bartkus.
          Širdingai dėkoju mokinių tėveliams, kurie supranta tradicijos tęstinumą ir prasmingumą. TRADICIJA GYVA . „Nė vieno kapo – be žvakelės“ – su šiuo šūkiu kilnioje akcijoje dalyvavo ir jaunieji plateliškiai.

× trys = 24