Menu Close

Literatūrinio rašinio konkursas ,,Ką tau, jaunuoli, reiškia žodžiai tremtis, tremtiniai, politiniai kaliniai“

Liepijų mokyklos Šateikių skyriaus 5 klasės mokinė Emilija Tarasevičiūtė ir 6 klasės mokinė Deimantė Bilertaitė dalyvavo Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių bendrijos Plungės filialo paskelbtame literatūrinio rašinio konkurse ,,Ką tau, jaunuoli, reiškia žodžiai tremtis, tremtiniai, politiniai kaliniai“ ir kartu su mokytoja Irena Malakauskiene gavo dovanų – edukacinę kelionę į Vilnių – į Lietuvos genocido ir rezistencijos centrą, Valdovų rūmus ir LR Seimą. Liko nepamirštami įspūdžiai iš kančių atminties muziejaus ir Seimo, nes gerbiamas Seimo narys Jonas Varkalys skyrė daug dėmesio savo kraštiečiams. Kitomis akimis pamatėme politikų kasdienybę, darbo vietas ir nuotraukose įamžintą istoriją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


devyni × 7 =

Skip to content