Menu Close

Žemės diena

Kovo 21 d. Liepijų mokyklos 7 klasės mokiniai kartu su Plungės rajono moksleiviais rinkosi į Žirgyną ir visi kartu minėjo Žemės dieną. Žemės dieną kartu minėjo 800 moksleivių. Kartu su Liepijų mokyklos 7 klase į renginį vyko mokytojos R. Vainušienė ir D. Mineikienė.
Renginys pradėtas „Saulės“ gimnazijos moksleivių šokiu, o iškart po jo – paskaita „Ar LDK statute buvo saugoma gamta?“, kurią skaitė istorikė, „Tik Tok“ platformoje beveik 70 tūkst. sekėjų turinti K. Petrauskė. Vėliau renginio dalyviai buvo kviečiami burtis į komandas ir savo žinias bei sumanumą išbandyti protmūšyje aplinkosaugos tema. Susiremti protais kvietė žinomas televizijos laidų vedėjas, komikas ir protų mūšių asas Paulius Ambrazevičius. Liepijų mokyklos 7 klasės mokinys Vytautas Kleinaitis protmūšyje iš buvusių 10 prizinių vietų užėmė ketvirtąją vietą. Visi norintieji galėjo dalyvauti tvarių dirbtuvių mugėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


trys + = 11

Skip to content