Menu Close

Atsisveikinimas su darželiu

          Vaikai yra didžiausias mūsų turtas ir labai gaila, kai ateina diena, kai jiems reikia ištarti sudie.
          Birželio 7 dieną šventiškai papuošta pavėsinė pakvietė visus „Varpelio“ grupės vaikus ir tėvelius į nuostabiai gražią ir daug emocijų sukeliančią šventę – atsisveikinimas su darželiu. Rodos, dar vakar atėjo tokie maži, nedrąsūs, su ašarėlėmis akyse. Ir štai – jie jau užaugę ir pasiruošę naujam gyvenimo etapui. Būsimiems pirmokėliams palinkėjome ištvermės ir gerų mokslų, o kitiems vaikams – gražios vasaros ir gerų atostogų. Tėveliams dėkojame už dovanotas tujas, kurios puošia darželio teritoriją, ir geranorišką bendradarbiavimą per visus šiuos metus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


+ 3 = aštuoni

Skip to content