Vasario 14 d. Liepijų mokyklos Šateikių skyriaus 1 – 4 klasių mokiniai ir mokytojos organizavo skaitovų konkursą ir žaismingą viktoriną. Raiškiojo skaitymo komisija: mokinių tarybos pirmininkė – 7 klasės mokinė Lilija Gedvilaitė, mokytoja Irena Valančienė ir bibliotekininkė Margarita Gedvilienė. Skaitovų konkurso tikslas – išrinkti geriausius pradinių klasių skaitovus, kurie atstovaus mokyklai Plungės rajono skaitovų konkurse. Mokiniai nuotaikingai atsakinėjo į klausimus, šmaikštavo, dainavo lietuvių liaudies dainas. Eilėraščiai padeklamuoti. Komisija paskelbė nugalėtojus. 1 kl. nugalėtojas – Vilius Jonušas, 2 kl. – Vakarė Aučiūtė, 3 kl. – Gedminas Matas, 4 kl. – Ugnė Špačkauskaitė.
Skaitovų konkursas






