Menu Close

Paroda „Dialogas su M. K. Čiurlioniu”

          Spalio 7 d. Liepijų mokyklos Platelių skyriuje atidaryta Platelių ir Šateikių skyrių 5–10 klasių mokinių kūrybinių darbų paroda „Dialogas su M. K. Čiurlioniu”, skirta M. K. Čiurlionio 150-osioms metinėms paminėti.
          Parodos ekspoziciją atidarė dailės ir technologijų mokytoja I. Jakubėnienė. Mokiniai pristatė savo darbus, sukurtus integruotų dailės, technologijų ir muzikos pamokų metu. Šiose pamokose jie susipažino su vieno žymiausio Lietuvos dailininko ir kompozitoriaus M. K. Čiurlionio kūryba ir asmenybe. Įkvėpti menininko kūrybos, pasitelkę guašą, pastelę, akvarelę, vilnos vėlimo techniką, mokiniai sukūrė M. K. Čiurlionio kūrybos interpretacijas.
          Atidarymo metu žodį tarė mokyklos direktorė E. Laurinaitienė, kuri kartu su mokytoja I. Jakubėniene įteikė parodos dalyviams padėkas ir atminimo dovanėles už kūrybiškumą.
          Renginį vainikavo muzikinė dovana: muzikos mokytoja D. Paulauskienė su mokiniais atliko M. K. Čiurlionio harmonizuotą lietuvių liaudies dainą „Aš padainuosiu dainų dainelę“.
          Mokinius parodai ruošė dailės ir technologijų mokytojos I. Jakubėnienė, L. Švedė, muzikos mokytojai D. Paulauskienė ir V. Armalis.
Skip to content