Menu Close

Tarptautinė muzikos diena

          1975 m. UNESCO paskelbė spalio 1-ąją Tarptautine muzikos diena. Ta proga Liepijų mokyklos 2kl., 4 kl., 6kl., 9kl. klasių mokiniams vyko integruotos muzikos ir karjeros ugdymo pamokos. Kalbėta apie muzikos reikšmę žmogaus gyvenime ir kaip tai įtakoją profesijos pasirinkimą, susietą su muzika. Pamokose svečiavosi buvęs Platelių gimnazijos mokinys Gediminas Jokubauskas, studijuojantis KTU muzikos technologijas, bei mokyklos karjeros koordinatorė Vilija Ramonienė.
Mokyklos karjeros koordinatorė nuotaikingai mokiniams pasakojo apie muzikos profesijas, kokių kompetencijų reikia , norint jas studijuoti. O KTU studentas, Žemaitijoje studijuojantis labai retą profesiją, Gediminas Jokubauskas noriai kalbėjo apie muzikos įgarsintojo specialybę, mokiniams demonstravo, kaip elgtis su mikrofonais dainavimo, pokalbio metu. Parodė pirmuosius sukurtus sintezatorius, mikrofonus, labai retą elektros bangomis valdomą instrumentą Theremin. Pristatė kompozitorių Penderechi, Theremin, Jon Cage , Jeam – Michel Jarre kūrybą. Pasakojo, kaip sekėsi dirbti garsaus dainininko Lino Adomaičio garso studijoje. Mokiniai ne tik susipažino su labai išskirtine muzikos įgarsintojo specialybe, bet ir su atsiveriančiomis karjeros pritaikymo galimybėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


× 2 = šeši

Skip to content