Kultūrinė pažintinė diena „Savivaldos diena“

Spalio 5-ąją mokykloje – netradicinė diena. Nuo ankstaus ryto šypsenomis ir muzikiniais sveikinimais Liepijų mokyklos mokytojus pasitiko Platelių meno mokyklos direktorius L. Senkus ir muzikos mokytojas M. Miliauskas, Šateikių kultūros centro direktorė A. Bertašiūtė, renginių organizatorė D. Šatkuvienė, Šateikių bibliotekos bibliotekininkė M. Gedvilienė. Po muzikinio sveikinimo devintokai ir dešimtokai pasimatavo mokytojo profesiją – vedė pamokas PUG, 1-7 kl. mokiniams ir mokytojams. Po pamokų nuoširdžius sveikinimus ir linkėjimus mokytojai išgirdo iš savo mokinių, mokyklos direktorės E. Laurinaitienės, Šateikių Šv. evangelisto Morkaus parapijos klebono Renato Liuberskio, A. Bertašiūtės. Mokiniai mokytojams dovanojo meninius pasirodymus.

− 4 = keturi