Menu Close

projekto „People for the Nature – Nature for the people“ baigiamasis susitikimas

2022 m. rugsėjo 26-30 dienomis Liepijų mokyklos Platelių skyriaus mokiniai dalyvavo baigiamajame tarptautinio trišalio Nordplus Junior projekto „People for the Nature – Nature for the people“ („Žmonės – gamtai, gamta – žmonėms“) baigiamajame susitikime Latvijoje, Stalbe mokykloje. Šį projektą finansuoja Šiaurės ministrų taryba. Renginio Latvijoje metu susitikome su projekto partneriais – moksleiviais ir mokytojais iš Danijos Hjembæk Efterskole ir Latvijos Stalbe miestelio pagrindinės mokyklos. Šiame projekte dalyvavo  mūsų mokyklos 7, 9, 10 klasių mokiniai kartu su projekto koordinatore Lolita Petraitiene Petrauskiene ir socialine pedagoge Birute Paklaniškiene.

Vizito Latvijoje metu aplankėme Vejini požeminį ežerą, Lielstraupe pilį, mokėmės rūšiuoti atliekas. Taip pat dalyvavome “madų šou” ir kūrėme kostiumus iš gamtinių medžiagų bei atliekų. Áraiši ežero pilies archeologiniame parke susipažinome su protėvių gyvenimu akmens ir bronzos amžiais. “URDA” technologijų parke ne tik sužinojome, kaip tvarkomos atliekos, bet ir dalyvavome edukacinėse veiklose, linksmai važiavome keistais dviračiais ant bėgių. Paskutinę dieną visi kartu sukūrėme plakatą, kuriame atsispindėjo visos vizito Latvijoje metu atliktos veiklos ir įspūdžiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


1 + = du

Skip to content