Menu Close

Cukrus ne tik saldus…

Spalio 7 d. Liepijų mokyklos mokyklinio amžiaus vaikų užimtumo grupė per praktinę patirtį įtvirtino pasaulio pažinimo ir matematikos žinias bei gebėjimus. Vaikai pakartojo geometrines figūras, ilgio, pločio ir ploto sąvokas, matavo geometrinių figūrų ilgį, plotį ir plotą (cukraus gabalėliais ir kvadratiniais centimetrais), žiūrėdami video įrašą susipažino su Šiaurės Amerikoje, Kanadoje, Aliaskoje, Grenlandijos saloje, Sibire gyvenančiais eskimais, kurie stato savo namus iš keturkampių ledo gabalėlių (IGLU) ir sužinojo kokie puikūs matematikai ir inžinieriai yra eskimai. Vaikai skaičiavo sklypo plotą ir IGLU namelio grindų plotą cukraus gabalėliais. Popietę užbaigėme gerdami arbatą, pagardintą cukraus gabalėliu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


× aštuoni = 32

Skip to content