Menu Close

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas

Vasario 10 d. Šateikių bendruomenė minėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Liepijų mokyklos IUP, PUG ir 1-10 kl. mokiniai išreiškė savo mintis, meilę Tėvynei aktyviai įsitraukdami į kūrybinį procesą, kurio metu kartu su Šateikių kultūros centro darbuotojais sukūrė bendrą meninę instaliaciją „Laisvės žingsniais“. Po meninės veiklos mokyklos kiemelyje 4 klasės mokinės E. Rėkašiūtė ir E. Tarasevičiūtė, vadovaujamos mokytojos V. Urbonės, atliko muzikinį kūrinį, sveikinimo žodžius tarė mokyklos direktorė E. Laurinaitienė, klebonas R. Liuberskis ir Šateikių kultūros centro direktorė A. Bertašiūtė. Renginį vainikavo šventinė eisena ir prie Šateikių Pavasarininkų kuopos paminklo sugiedota Tautinė giesmė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


× du = 16

Skip to content