Menu Close

„Myliu Lietuvą“

Vasario 16-oji – didi valstybinė šventė, primenanti Lietuvos istoriją. Liepijų mokyklos Platelių UDC priešmokyklinukai su mokytojomis prisijungė prie mokyklos bendruomenės ir dalyvavo eisenoje „Instaliacijų taku“ Laisvės dienai minėti. Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Dovilė su ugdytiniais pristatė įstaigos kurtą instaliaciją „Išmanusis Lietuvos gyventojas”, o ugdytinis Herkus deklamavo A. Matučio eilėraštį „Aš tavo gimtinė”. Šventė tęsėsi UDC salėje iškilmingai giedant Himną, bei išklausant pasakojimą apie svarbiausius Lietuvos istorijos įvykius bei simbolius. Renginio metu vaikai šoko ir dainavo. Šventė užbaigta bendru kūrybiniu darbeliu „Myliu Lietuvą“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


devyni × 4 =

Skip to content