Menu Close

Mokslo metų baigimo šventė

Birželio 22 d. Liepijų mokyklos Šateikių skyriaus 5-10 klasių mokiniai ir visa mokyklos bendruomenė susirinko į Mokslo metų baigimo šventę mokyklos kiemelyje. Šiame renginyje patys svarbiausi buvo mūsų dešimtokai, kuriuos sveikino 5-9 kl. mokiniai, jų pirmoji mokytoja S. Šimkevičienė, klasės vadovė L. Švedė, socialinė pedagogė S. Etkevičiūtė-Baltrušė, bibliotekininkė M. Gedvilienė, matematikos mokytoja V. Genutienė, Šateikių bendruomenės pirmininkė M. Ripkauskienė. Šias mokslo metais atsisveikinome ir su mūsų devintokais, kuriems šiltus žodžius skyrė mokytoja E. Dzvonkuvienė, klasės vadovė S. Etkevičiūtė-Baltrušė. Visus sveikino Šateikių seniūnė Simona Arytė-Lauciuvienė. Mokyklos direktorė Erika Laurinaitienė pasidžiaugė visų mokinių pasiekimais ir įteikė jiems padėkas už puikų mokymąsi, gerą lankomumą, pagalbą klasės vadovui. Direktorė padėkojo visam mokyklos personalui už nuoširdų darbą, o mokytojai visus nustebino atlikdami bendrą Rondo grupės daina „Aukštumos“ . Mokslo metų baigimo proga mokyklos administracija abiejų skyrių dešimtokams ir Šateikių skyriaus devintokams padovanojo pasiplaukiojimą laivu Platelių ežere.
Visiems linkime gražios ir saugios vasaros!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


7 − = šeši

Skip to content