Menu Close

Tiksliųjų, gamtos ir socialinių mokslų patyriminės veiklos „Pažinkime Žemaitiją“

Birželio 19 dieną Šateikių skyriuje vyko tiksliųjų, gamtos ir socialinių mokslų patyriminės veiklos „Pažinkime Žemaitiją“. 5 ir 7 klasės mokiniai atliko integruotas matematikos- istorijos užduotis: pateikė Šateikių gyvenvietės gatvių pavadinimų statistinę informaciją, senoviniais matavimo vienetais žingsniais ir pėdomis matavo mokyklos tinklinio, krepšinio ir kt. aikštelių ilgį ir plotį, apskaičiavo jų perimetrą metrais ir plotą kvadratiniais metrais. Šateikių dvaro plane žymėjo istorinius pastatus, skaičiavo, kiek metų praėjo nuo svarbių įvykių Šateikiuose iki šių dienų, dvaro rūsyje aiškinosi, ar yra tunelis iš ponų namo į bažnyčią. Išlankstę popierinius lėktuvėlius, juos skraidindami, paminėjo lakūnų S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą 90-metį, atsakinėjo į klausimus apie jų skrydį. 6 klasės mokiniai tyrinėjo apie mokyklą esančias ekosistemas, o 9 ir 10 klasių mokiniai tyrė įvairių Žemaitijos vandens telkinių kokybę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


− du = 6

Skip to content