Menu Close

Lietuvos valstybės atkūrimo diena: ,,Jē švėstė, ta švėstė“

Liepijų mokyklos Šateikių skyrius Lietuvos gimtadienį paminėjo netradiciškai. 10 val. mokyklos bendruomenė ir dauguma šateikiškių dalyvavo Šv. Mišiose. Vėliau kultūros centre vyko protmūšis, kuriame dalyvavo ir maži, ir dideli.Tarpusavyje varžėsi net 5 komandos.Smagu buvo prisiminti Lietuvos istoriją, ją susieti su Šateikiais, o įdomiausia pasitikrinti, ar esame tikri žemaičiai, ar suprantame žemaitiškai. Sportininkai savo jėgas ir pergales skyrė Vasario 16-osios garbei. Dalyvius savo dainomis džiugino Šateikių etnografinis ansamblis, vaikų ansamblis ,,Blendžiavuka”. Šventės pabaigoje dalyvius koše vaišino Šateikių seniūnijos darbuotojos💛💚❤️

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


5 × = penkiolika

Skip to content