Menu Close

Jaunosios dailininkės Emilijos Tarasevičiūtės parodos „Minčių sūkuryje“ atidarymas

Pirmąją pavasario dieną mokytojai, mokiniai ir svečiai susirinko į 5 kl. mokinės Emilijos Tarasevičiūtės autorinių darbų parodos „Minčių sūkuryje“ atidarymą.
Dailės mokytoja Liudvika Švedė negailėjo gražių žodžių jaunajai dailininkei, žavėjosi Emilijos savitu stiliumi, dailės technikų išmanymu, subtiliu spalvų pojūčiu. Mokytoja džiaugėsi mergaitės talentu ir kūrybiškumu, kuris nelieka nepastebėtas– ji aktyviai dalyvauja įvairiuose konkursuose ir yra laimėjusi ne vieną apdovanojimą.
Pati Emilija pasakojo, kad jos kūryba neapsiriboja vien daile: ji taip pat mėgsta dainuoti, šokti ir groti. Jos kūrybiškumą įkvepia supančios gamtos grožis ir mylinčios šeimos palaikymas. Meninė veikla jai suteikia daug džiaugsmo ir padeda išreikšti savo jausmus bei mintis.
Mokytoja ir visa mokyklos bendruomenė nuoširdžiai pasveikino Emilija drąsiai žengus pirmąjį žingsnį kūrybiniame kelyje ir gėrėjosi jos surengta pirmąją autorine dailės darbų paroda.
Nuoširdžiai sveikiname Emiliją ir linkime jai neblėstančio kūrybinio įkvėpimo, drąsos eksperimentuoti ir tobulėti, siekti savo svajonių ir tikslų!

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


2 × penki =

Skip to content